О нас

О нас

SNAIL – національний оператор мережі бутиків професійної косметики для представників студій краси, навчальних центрів, перукарень, барбершопів, студій нігтьового сервісу та броубарів.

НАША МІСІЯ – створювати простір краси, де кожен зможе наголосити на своїй індивідуальності.

НАША МЕТА – повністю задовольняти потреби професіоналів, які працюють у сфері краси.

На сьогоднішній день ми маємо 10-ти річний досвід роботи, понад 300 професійних співробітників, мережу роздрібних магазинів у 4 містах України, інтернет-магазин, дилерську та франчайзингову мережі, перший у країні outlet-магазин косметики, безперебійне постачання товару з власного складу, навчальні центри міжнародного рівня, на базі яких проводяться семінари, майстер-класи та конференції.

У наших магазинах представлено більше 12 000 найменувань сертифікованої продукції: L’Oreal Professionnel Paris, MATRIX, BIOLAGE, ESTEL, CHI, REVLON Professional, GA.MA, BaByLiss PRO, MOSER, Janeke та інші професійні торгові марки.

За останні роки компанія істотно збільшила частку власного імпорту з Європи, Азії та США, за рахунок чого у покупців з'явилася можливість придбати оригінальні ексклюзивні бренди зі світовим ім'ям за більш доступною ціною.

Успіх для компанії – це професійні досягнення наших клієнтів та фахівців beauty-індустрії, які дарують людям красу та здоров'я!

Завдяки магазинам SNAIL, професійна косметика стала доступною для більшості жінок та чоловіків не лише у салонах краси, а й у вільному продажу.

О нас - фото pic_8fd495d0aa3cb4c82f45384bcfe75a39_1920x9000_1.jpg

Сведения о компании

Общая информация
Название
SNAIL
Телефоны
Показать всю информацию о компании